MÖBLER / Bord / Spelbord 12374380
nr 1237 4380
Spelbord
mahogny, Bredd: 85 cm. Djup: 41 cm. Höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:21:34
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr